attikabasket.gr

ΕΣΚΑΝΑ

E-mail Εκτύπωση

12/1 Προπόνηση τα αγόρια Γ-Δ διαμέρισμα στο Μοσχάτο

Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται την Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 07:45 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΜΙΑΟΥΛΗ 58, ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ, ΜΟΣΧΑΤΟ,ΤΗΛ/ΝΟ 2109407820),
για προπόνηση:



Γ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ


ΜΕΡΙΣΙΩΤΗΣ,
ΖΩΪΔΗΣ,
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ),

ΤΟΥΦΕΞΗΣ(ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.)

ΡΟΥΣΣΗΣ,
ΚΑΓΙΑΛΗΣ, (Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΓΑΛΑΝΗΣ,
ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ,
ΛΙΑΔΗΣ(Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ),

ΠΕΤΡΑΚΗΣ,
ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ,
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ,
ΣΩΧΟΣ,
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ, (Α.Ε. ΡΕΝΤΗ),

ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ ΣΙΣΚΑ(ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ)


Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ


ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΓΚΟΥΝΤΑΣ(Α.Ο.Σ. “ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ”),

ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ,
ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ,
ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ,
ΝΑΝΙ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.),

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ,
ΠΗΚΕΑΣ(Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),

ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ(Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΛΥΜΠΕΡΗΣ,
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ,
ΤΖΕΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ,
ΓΙΑΤΡΟΥΔΗΣ,
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ(Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ,
ΜΠΕΛΛΟΣ,
ΞΕΝΑΚΗΣ,
ΚΟΡΔΑΣ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ),

ΤΣΙΓΚΟΣ(Α.Ο.Κ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ)

E-mail Εκτύπωση

5/1 Με Έσπερο η αναπτυξιακή κοριτσιών

 Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες, να βρίσκονται την 



Κυριακή 05 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 18:30, 


στο ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ
(ΜΙΛΩΝΟΣ & ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗ, πίσω από ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ),


προκειμένου να συμμετέχουν στον αγώνα της Αναπτυξιακής Ομάδας Κορασίδων της Ένωσης, με την ομάδα Γυναικών του Σωματείου Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΥ, με ώρα έναρξης αγώνα 19:30:
 


ΔΩΡΟΘΕΑ ΠΕΤΡΑΚΗ,
ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ ΓΚΕΡΓΚΙ, 
ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΟΚΚΑΛΗ, 
ΣΑΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ (Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΧΡΥΣΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, 
ΕΛΛΗ ΤΣΙΚΑ 
ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ,
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΡΔΑΛΗ(Α.Ο.ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΙΝΕΡΗ (Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΛΩΚΑ, 
ΚΕΛΛΥ ΜΑΧΛΑ, (Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΣΟΦΙΑ ΡΙΖΟΥ(Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ), 

ΜΑΝΤΩ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ(Α.Ο.Κ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ)

E-mail Εκτύπωση

5/1 Με την ΑΛΦΑ η αναπτυξιακή Παίδων

Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές, να βρίσκονται την 

Κυριακή 05 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 16:30,

στο Δημοτικό Κλειστό Γήπεδο ΑΛΙΜΟΥ
(ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ),

προκειμένου να συμμετέχουν με την Αναπτυξιακή Ομάδα Παίδων της Ένωσης, σε αγώνα με την ομάδα Παίδων του Σωματείου Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ με ώρα έναρξης αγώνα 16:30:
 



ΑΓΓΕΛΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ.
ΚΑΖΑΚΟΥ,
ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΕΥΘΥΜΙΟΥ,
ΡΕΤΣΙΝΑΣ,
ΖΑΝΤΙΩΤΗΣ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ(Α.Ο.ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ),

ΜΠΟΥΡΑΣ, 
ΚΑΡΟΚΗΣ(Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΧΑΤΖΗΒΕΡΟΓΛΟΥ(Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ, 
ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΟΝΗΣ(Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ)

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ(Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ) 

E-mail Εκτύπωση

5/1 Προπόνηση Γ-Δ διαμερίσματα στο Μοσχάτο

 Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται την 



Κυριακή 05 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 07:45 


στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 
(ΜΙΑΟΥΛΗ 58, ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ, ΜΟΣΧΑΤΟ,ΤΗΛ/ΝΟ 2109407820),


για προπόνηση:
 

 


Γ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ



ΜΕΡΙΣΙΩΤΗΣ, 
ΖΩΪΔΗΣ, 
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ), 

ΤΟΥΦΕΞΗΣ(ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

ΜΑΡΓΕΛΗΣ, 
ΡΟΥΣΣΗΣ, 
ΚΑΓΙΑΛΗΣ, (Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ), 

ΓΑΛΑΝΗΣ, 
ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ, 
ΛΙΑΔΗΣ(Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ), 

ΠΕΤΡΑΚΗΣ, 
ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ, 
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ, 
ΣΩΧΟΣ, 
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ, (Α.Ε. ΡΕΝΤΗ).


Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ



ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, 
ΓΚΟΥΝΤΑΣ(Α.Ο.Σ. “ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ”), 

ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ, 
ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ,
ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ,
ΝΑΝΙ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.),

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, 
ΠΗΚΕΑΣ(Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),

ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ(Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ), 

ΛΥΜΠΕΡΗΣ, 
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ, 
ΤΖΕΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ,
ΓΙΑΤΡΟΥΔΗΣ, 
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ(Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ), 

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ, 
ΜΠΕΛΛΟΣ, 
ΞΕΝΑΚΗΣ, 
ΚΟΡΔΑΣ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ),

ΤΣΙΓΚΟΣ(Α.Ο.Κ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ)

E-mail Εκτύπωση

5/1 Πρώτη συγκέντρωση διαμερισμάτων στο ΔΑΚ Γλυφάδας

 Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται την


 Κυριακή 05 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 07:45 

 στο Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ” 
(ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΤΑΞΑ & ΦΟΙΒΗΣ, ΓΛΥΦΑΔΑ),

για προπόνηση:

 


Α΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ



ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ, 
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ, 
ΓΑΛΑΝΗΣ (Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ), 

ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ, ,
ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΟΥΣΗΣ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”), 

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ(ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), 

ΜΠΛΙΟΣ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ), 

ΖΑΠΑΝΤΙΩΝΤΗΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), 

ΒΛΑΧΟΣ, 
ΜΙΧΑΗΛ, 
ΠΕΦΑΝΗΣ, 
ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ(Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ), 

ΡΑΓΙΑΣ(Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ(Α.Ε.ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 

ΚΟΥΡΓΙΑΝΙΔΗΣ(Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ).


Β΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ



ΤΣΑΚΑΚΟΣ, 
ΜΟΣΟΡΑΣ, 
ΜΑΛΤΣΙΝΙΩΤΗΣ(Α.Ο.Ν.Σ.”O ΜΙΛΩΝ”)

ΑΡΜΑΟΣ 
ΚΡΙΤΙΚΙΔΗΣ,
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ, 
ΚΟΠΑΚΑΚΗΣ, 
ΞΕΝΟΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.), 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, 
ΤΣΑΒΟΣ(Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ), 

ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ(ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ), 

ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ 
ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ, (Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ), 

ΠΑΝΑΓΗΣ, 
ΔΑΜΙΓΟΣ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”

Σελίδα 32 από 111

Έχουμε 24 επισκέπτες συνδεδεμένους