attikabasket.gr

ΕΣΚΑΝΑ

E-mail Εκτύπωση

24/11 Με Αιξωνή η Αναπτυξιακή κοριτσιών

Καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες, να βρίσκονται την Κυριακή 24 Νοεμβρίου και ώρα 19:00 στο κλειστό γήπεδο «Οδυσσέας Παπαδόπουλος»,(Αλέκου Παναγούλη 13,ΓΚΟΛΦ Γλυφάδας) για τον αγώνα της 

Αναπτυξιακής ομάδας κοριτσιών της Ένωσής μας, με την ομάδα γυναικών του Σωματείου «Α.Ε. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΞΩΝΗ» :


ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,

ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,

ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ ΑΣΠΑ,

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΤΣΙΚΑ ΕΛΛΗ,

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ (Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ)

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΟΥΛΑ (Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ)

ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ ΘΕΚΛΑ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.)

ΚΟΡΡΕ ΖΩΗ,

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑ (Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ)

 

E-mail Εκτύπωση

17/11 Προπόνηση τα αγόρια στη Γλυφάδα

Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται την Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2013 και ώρα 07:45 στο Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ” (ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΤΑΞΑ & ΦΟΙΒΗΣ, ΓΛΥΦΑΔΑ), για προπόνηση:


ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ,
ΓΑΛΑΝΗΣ (Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΤΣΑΚΑΚΟΣ,
ΜΟΣΟΡΑΣ,
ΜΑΛΤΣΙΝΙΩΤΗΣ(Α.Ο.Ν.Σ.”O ΜΙΛΩΝ”),

ΚΡΙΤΙΚΙΔΗΣ,
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ,
ΚΟΠΑΚΑΚΗΣ,
ΞΕΝΟΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,
ΤΣΑΒΟΣ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΠΑΝΑΓΗΣ,
ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΟΥΣΗΣ (ΕΥΡΥΑΛΗ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ )

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ(ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ(ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ,
ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ(Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΜΠΙΛΙΟΣ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ),

ΖΑΠΑΝΤΙΩΝΤΗΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΒΛΑΧΟΣ,
ΜΙΧΑΗΛ,
ΠΕΦΑΝΗΣ(Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΡΑΓΙΑΣ(Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ(Α.Ε.ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ)

E-mail Εκτύπωση

Κληρώσεις μίνι αγοριών και παμπαίδων

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ                    6
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ              5
 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ                       4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ           3
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ  2
ΡΕΠΟ                                       1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 6 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
         30/11/13                   07/12/13                  14/12/13                  11/01/14                 18/01/14
1Η ΑΓΩΝ.
2Η ΑΓΩΝ.
3Η ΑΓΩΝ.
4Η ΑΓΩΝ.
5Η ΑΓΩΝ.
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-5
4-2
2-3
2-6
6-4
3-4
6-3
6-5
4-5
5-3
           01/02/14                  08/02/14                 15/02/14                22/02/14                   08/03/14 
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ            1
ΠΕΡΑΜΑ                        7
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.           2
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ             5
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ       6
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ              4
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                    3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ.         8          
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ    7
ΕΘΝΙΚΟΣ            1
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ     5
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.   8
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 3
ΚΑΣΤΕΛΛΑ          6
ΔΙΟΓΕΝΗΣ            2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    4
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ/      4
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.     6
ΠΟΡΦΥΡΑΣ                     2
ΑΕ ΡΕΝΤΗ                       3
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ             7
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ                      1
ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ            8
ΡΕΠΟ                                 5
5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ      1
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    7
ΜΙΛΩΝΑΣ                           2
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.                   8
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ι                      5
Π. ΦΑΛΗΡΟ                         6
ΤΑΤΑΥΛΑ                            3
ΡΕΠΟ                                     4
6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ        
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΙ                     1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.             6
ΠΕΡΑ                                      3
ΑΟΝΑ                                     5
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ                2
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ            4
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ                        8
ΕΡΜΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠ.                7
7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ                 3
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ                        1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ                      2
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ                             7
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ                 6
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ                     5
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ                      8
ΒΑΡΗ                                          4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
    23/11/13            30/11/13           07/12/13        14/12/13       21/12/13          11/01/14         18/01/14
1Η ΑΓΩΝ
2Η ΑΓΩΝ
3Η ΑΓΩΝ
4Η ΑΓΩΝ
5Η ΑΓΩΝ
6Η ΑΓΩΝ
7Η ΑΓΩΝ
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4
  25/01/14            01/02/14           08/02/14          15/02/14       22/02/14           08/03/14        15/03/14

E-mail Εκτύπωση

17/11 Προπόνηση τα αγόρια στο Μοσχάτο

Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται την Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2013 και ώρα 07:45 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΜΙΑΟΥΛΗ 58, ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ, ΜΟΣΧΑΤΟ,ΤΗΛ/ΝΟ 2109407820), για προπόνηση:

ΜΕΡΙΣΙΩΤΗΣ,
ΖΩΪΔΗΣ,
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ),

ΤΟΥΦΕΞΗΣ(ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.)

ΜΑΡΓΕΛΗΣ,
ΡΟΥΣΣΗΣ,
ΚΑΓΙΑΛΗΣ,
ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ(Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΓΚΟΥΝΤΑΣ(Α.Ο.Σ. “ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ”),

ΓΑΛΑΝΗΣ,
ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΠΟΛΙΤΗΣ(Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ,
ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ,
ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ,
ΝΑΝΙ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.),

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ,
ΠΗΚΕΑΣ(Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),

ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ(Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΛΥΜΠΕΡΗΣ,
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ,
ΤΖΕΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ,
ΓΙΑΤΡΟΥΔΗΣ,
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ(Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ,
ΜΠΕΛΛΟΣ,
ΞΕΝΑΚΗΣ,
ΚΟΡΔΑΣ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ)

E-mail Εκτύπωση

17/11 Με Πέραμα η αναπτυξιακή αγοριών

Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές, να βρίσκονται την Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2013 και ώρα 16:00, στο Δημοτικό Κλειστό Γήπεδο ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ, ΠΕΡΑΜΑ) προκειμένου να συμμετέχουν με την Αναπτυξιακή Ομάδα Παίδων της Ένωσης, σε αγώνα με την ομάδα Παίδων του Σωματείου Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ “ΕΡΜΗΣ”, με ώρα έναρξης αγώνα 17:00:


ΑΓΓΕΛΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ,
ΑΡΜΑΟΣ
ΚΑΖΑΚΟΥ,
ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΕΥΘΥΜΙΟΥ,
ΖΑΝΤΙΩΤΗΣ,
ΡΕΤΣΙΝΑΣ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ(Α.Ο. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ),

ΜΠΟΥΡΑΣ,
ΚΑΡΟΚΗΣ(Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΧΑΤΖΗΒΕΡΟΓΛΟΥ,
ΣΚΥΦΤΟΣ(Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ- ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΜΠΟΛΟΥΔΑΚΗΣ(Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ)

Σελίδα 32 από 104

Έχουμε 30 επισκέπτες συνδεδεμένους